Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Specjalista ds. rozwoju biznesu odzieżowego

Specjalista ds. rozwoju biznesu odzieżowego
Warszawa

Opis stanowiska

Osoba będzie odpowiedzialna za rozwój sprzedaży produktów firmy do klientów detalicznych branży odzieżowej na terenie całego kraju.

Osoba będzie również odpowiedzialna za budowanie świadomości marki / firmy na terenie Polski.

Wymagania

-3-5 lat doświadczenia w aktywnej sprzedaży odzieży lub obuwia do Klientów detalicznych;

- Preferowane doświadczenie w sprzedaży przy wsparciu showroomu;

- Bardzo dobra znajomość rynku klientów / odbiorców detalicznych w branży odzieżowej / obuwniczej na terenie Polski;

-Znajomość klientów / odbiorców detalicznych poza granicami Polski będzie dodatkowym atutem;

- Bieżącej znajomości trendów na rynku odzieżowym w Polsce;

- Zainteresowania modą i trendami na rynku krajowym i międzynarodowym mile widziane;

-Bardzo dobrej znajomość języka angielskiego;

- Wysoko rozwiniętych zdolności komunikacyjnych i interpersonalnych;

-Umiejętności nawiązywania i budowania długotrwałych relacji biznesowych;

- Bardzo dobra znajomość technik sprzedażowych i negocjacyjnych;

- Łatwości w prowadzeniu prezentacji na spotkaniach z Klientami;

-Dynamizmu i skuteczności w działaniu;

-Wytrwałości w dążeniu do celu;

- Otwartości na elastyczne godziny pracy;

-Gotowości do odbywania częstych podróży służbowych;

-Wykształcenia wyższego mile widziane;

-Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

-Dużą elastyczność działania i pracę w międzynarodowym środowisku.