Branża

  • Gastronomia

Oczekiwane wykształcenie

  • Licencjat

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Praca na stanowisku Specjalista ds. HR

Specjalista ds. HR
Kraków

Opis stanowiska

Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za działania związane z rekrutacją, selekcją pracowników niższego i średniego szczebla oraz menadżerów, wprowadzenie nowych pracowników do organizacji. Dbałość o rozwój pracowników, kontrolę i koordynowanie pracy menadżerów, wdrażanie działań naprawczych. Ponadto jej obowiązkiem będzie branie udziału w działach związanych z monitorowaniem kosztów pracowniczych, ustalaniem siatki płac dla stanowisk podstawowych, współpraca z zarządem Firmy.

Wymagania

  • min. wykształcenie średnie;
  • min. 1 rok doświadczenia w branży gastronomicznej (w tym 6 miesięcy na stanowisku kierowniczym);
  • min. 6 miesięcy doświadczenia w rekrutacji i/lub wykształcenie kierunkowe;
  • dobra organizacja pracy;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • zdolności interpersonalne;
  • asertywność;
  • zdolności analityczne;
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • umowę o pracę;
  • pracę w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • niezbędne narzędzia do pracy (telefon komórkowy, laptop, samochód);
  • możliwość rozwoju;
  • karnet na siłownię, kupony na bilard i kręgle.