Branża

  • Human Resources / Zasoby ludzkie

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku HR Generalist

HR Generalist
Warszawa

Opis stanowiska

-Prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska wszystkich szczebli zarządzania, z dużym naciskiem na stanowiska w obszarze IT;

-Ścisłą współpraca z menedżerami działów przy prowadzonych procesach rekrutacyjnych;

-Odpowiedzialność za cały proces związany z zatrudnianiem pracowników od negocjacji warunków po przygotowanie pełnej dokumentacji do procesu wdrażania nowych pracowników w organizacji;

-Zarządzanie danymi personalnymi w systemie HRIS;

-Zapewnienie wysokiej jakości codziennego wsparcia dla kadry zarządzającej w obszarze zarzadzania zasobami ludzkimi;

-Zarządzanie procesem ocen pracowniczych;

-Bliska współpraca z zewnętrzną firma świadczącą usługi z zakresu płac;

-Wdrażanie i aktualizowanie procedur i standardów korporacyjnych;

-Odpowiedzialność za tworzenie strategii personalnej, budżetów HR, przeglądów wynagrodzeń wraz z rekomendacja biznesową;

-Zadania z obszaru administracji personalnej.

Wymagania

-Min. 3 lat doświadczenia w zarządzaniu kwestiami miękkiego i twardego HR w międzynarodowej organizacji preferowane w firmie branży IT lub e-commerce;

-Bardzo dobra praktyczna znajomość narzędzi i systemów HR;

-Doświadczenie w prowadzeniu zróżnicowanych procesów rekrutacyjnych na stanowiska zwłaszcza w obszarze IT;

-Bardzo dobra praktyczna wiedza w obszarze prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz płac;

-Wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne;

-Duża pro aktywność działania;

-Umiejętność radzenia sobie z dużą ilością różnorodnych zadań oraz dużą ilością danych;

-Bardzo dobra praktyczna znajomość pakietu MS Office;

-Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;

Wykształcenie wyższe kierunkowe

Oferujemy

-Praca w międzynarodowym środowisku