Branża

  • Human Resources / Zasoby ludzkie

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Specjalista ds. wynagrodzeń i benefitów

Warszawa

, Experum HR

Specjalista ds. wynagrodzeń i benefitów
Warszawa

Opis stanowiska

 realizacja projektów np. programy motywacyjne, benefity pracownicze, procesy i procedury HR, wynagrodzenia i siatki płac, wartościowanie stanowisk,
 zarządzanie zespołem projektowym,
 bezpośredni kontakt z klientem,
 współpraca z przełożonym.

Wymagania

 wykształcenie wyższe,
 minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
 znajomość języka angielskiego na poziomie C1,
 umiejętność prowadzenia projektów,
 umiejętność współpracy, komunikacji, dobrej organizacji pracy,
 chęć rozwoju.

Oferujemy

 elastyczny czas i miejsce pracy,
 unikalny program certyfikowania kompetencji przyszłości,
 program Care & Wellness,
 indywidulanie projektowaną mapę szkoleń rozwijających kompetencje menedżerskie.