Branża

  • Hotelarstwo / Turystyka

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Rezydent/Przewodnik

Warszawa

, Tropical Sun Tours

Rezydent/Przewodnik
Warszawa

Opis stanowiska

Tropical Sun Tours TST w Dominikanie specjalizująca się w organizacji i sprzedaży wycieczek fakultatywnych, poszukuje osób na stanowisko Rezydenta/Przewodnika wycieczek fakultatywnych w Dominikanie oraz Pracownika obsługi biura w Dominikanie.

Nasze biuro mieści się w miejscowości Bavaro w rejonie Punta Cana.

Do zadań osoby na tym stanowisku będzie należała:

- obsługa klientów firmy (odbiór z lotniska, spotkania informacyjne, załatwianie spraw bieżących)
- prowadzenie wycieczek fakultatywnych

- organizacja pracy biura
- koordynowanie prac związanych z organizacją wycieczek fakultatywnych
- obsługa klientów w biurze stacjonarnym

Wymagania

Wymagania dotyczące stanowiska - Rezydent/Przewodnik wycieczek fakultatywnych w Dominikanie:

- biegła znajomość języka polskiego w mowie i piśmie
- bardzo dobra znajomość języka hiszpańskiego
- komunikatywna znajomość języka angielskiego
- czynne prawo jazdy kat. B
- dyspozycyjność od października 2018 do marca 2019
- zdolności organizacyjne
- umiejętność pracy zespołowej
- odpowiedzialność,
- znajomość obsługi komputera
- umiejętność pracy z klientem
- doświadczenie w pracy rezydenckiej będzie dodatkowym atutem

Wymagania dotyczące stanowiska - Pracownik obsługi biura w Dominikanie:

- dyspozycyjność od maja 2018 do maja 2019
- doświadczenie w wykonywaniu pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tropical Sun Tours Spółka z o.o. z siedzibą 40-129 Katowice ul. Misjonarzy Oblatów MN 20A, moich danych osobowych zawartych w przesłanej aplikacji (podaniu) o pracę i życiorysie (cv) w celu prowadzenia bieżącej i przyszłych rekrutacji pracowników.

Wiem, że - zgodnie z art. 13 ust.1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanego dalej "RODO":
administratorem moich danych osobowych jest Tropical Sun Tours Spółka z o.o. z siedzibą 40-129 Katowice ul. Misjonarzy Oblatów MN 20A,
podstawę prawną przetwarzania moich danych osobowych stanowi art. 6 ust.1 a) RODO - osoba, której dane dotyczą wyraziła zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów,
celem przetwarzania jest prowadzenie przez administratora bieżącej i przyszłych rekrutacji pracowników, a także przesyłanie korespondencji,
moje dane będą ujawniane następującym kategoriom odbiorców: upoważnionym i przeszkolonym osobom przetwarzającym dane, podmiotom przetwarzającym na podstawie umów zawartych na piśmie, operatorom pocztowym,
dane będą przechowywane nie dłużej niż do czasu wycofania zgody,
mam prawo do wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie, żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących mojej osoby, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
podanie danych osobowych jest dobrowolne i niezbędne do udziału w rekrutacji, zaś konsekwencją niepodania danych będzie brak możliwości udziału w rekrutacji.