Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Gdynia
    (80-801)

Praca na stanowisku Junior HR Specialist

Gdynia

, SolDevelo Sp. z o. o.

Junior HR Specialist
Gdynia

Opis stanowiska

Jako Junior HR Specialist pomożesz nam w odnajdywaniu talentów i rozbudowywaniu naszego zespołu profesjonalistów. Będziesz też mieć okazję angażować się w inicjatywy z zakresu employer brandingu i obserwować jak Twoje pomysły stają się rzeczywistością.

Wymagania

Ok. 1 roku doświadczenia w rekrutacji lub HR.
Bardzo dobrych umiejętności interpersonalnych.
Komunikatywności.
Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego.

Oferujemy

Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do doświadczenia.
Indywidualny budżet na szkolenia i konferencje.
Indywidualny budżet na certyfikację.
Dofinansowanie do dojazdów komunikacją miejską.
Czytnik ebooków Kindle + 50PLN miesięcznie na zakup ebooków.
Godzinę przerwy na lunch wliczoną w czas pracy.
Social Room z planszówkami, dartami, stołem do ping-ponga i play stattion.
Imprezy projektowe co miesiąc.
Imprezy integracyjne.
Jeśli chcesz rozwijać się w kreatywnym i innowacyjnym środowisku, nie wahaj się i aplikuj już dziś. Czekamy na Ciebie :)