Branża

  • Bankowość / Księgowość

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Kadrowa/Księgowa

Gdańsk

, KSS-GROUP

Kadrowa/Księgowa
Gdańsk

Opis stanowiska

Firma KSS-GROUP Sp. z o. o. poszukuje pracownika na stanowisko: KADROWA / KSIĘGOWA

Opis stanowiska:
- obsługa kadrowa (prowadzenie kadr i płac)
- prowadzenie księgowości
- księgowanie faktur i dokumentów
- współpraca z Urzędami i instytutami zewnętrznymi
- rozliczanie wyciągów bankowych
- tworzenie listy płac

Wymagania

Wymagania:
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- dyspozycyjność, punktualność oraz zaangażowanie
- mile widziana znajomość obsługi programy IN-FORM
- znajomość programu Płatnik (warunek konieczny)
- prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Oferujemy:
- pracę na pół etatu
- przyjazną atmosferę pracy
- wykształcenie adekwatne do doświadczenia
- laptop oraz samochód służbowy