Branża

  • Gastronomia

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Pracownik lokalu

Gdańsk

, Chochla

Pracownik lokalu
Gdańsk

Opis stanowiska

Pierwsza zupiarnia Chochla w Trójmieście poszukuje ludzi do pracy! Drodzy zupożercy, jest Was każdego dnia coraz więcej, co wiąże się z naszym ciągłym rozwojem. By móc sprostać Waszym oczekiwaniom, na bieżąco musimy poszerzać nasz zespół. Oznacza to, że Chochla poszukuje ludzi do pracy w naszych lokalach we Wrzeszczu oraz na Morenie.

Kogo poszukujemy?
sprzedawca
pomoc kuchenna
kucharz

Wymagania

Czego oczekujemy?
dyspozycyjności oraz odpowiedzialności- warunek konieczny!,
chęci do nauki,
umiejętności i doświadczenia w zakresie obsługi klienta (przy aplikowaniu na stanowisko sprzedawcy),
podstawowej wiedzy gastronomicznej (zapewniamy kilkugodzinne szkolenie: jak nie przypalić wody w czajniku etc.),
warto, aby kandydat lubił zupki :)

Oferujemy

Oferujemy:
fajną i przyjemną pracę (choć wymagającą) z, wydaje się nam (na pewno), pozytywnymi ludźmi (starszymi i młodszymi),
kontakt z wieloma fantastycznymi ludźmi (mamy naprawdę znakomitych gości),
elastyczny czas pracy,
pracę na cały etat lub weekendową,
atrakcyjne zarobki,
udział w ciekawych wydarzeniach i akcjach,
dodatkowe szkolenia i kursy.