Branża

  • Human Resources / Zasoby ludzkie

Lokalizacje

  • Grodzisk Mazowiecki
    (05-825)

Praca na stanowisku Inżynier jakości

Grodzisk Mazowiecki

, Experum HR

Inżynier jakości

Opis stanowiska

EXPERUM Human Resources jest firmą doradztwa personalnego, która od ponad 23 lat wspiera swoich Klientów w rekrutacji i realizacji projektów doradczych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.

Naszym klientem jest światowy producent komponentów i rozwiązań technologicznych, dla którego poszukujemy :

Inżynier Jakości

miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki
nr ref.: 8668/IJ

Opis stanowiska:

 tworzenie dokumentacji zgodnie z wymaganiami IATF,
 przegląd i ulepszanie procesów produkcyjnych,
 analizowanie problemów oraz wdrożenie analizy statystycznej danych produkcyjnych za pomocą metodologii Six Sigma,
 ciągłe doskonalenie procesu produkcyjnego.
 współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania

 wykształcenie wyższe (wymogiem są studia na wydziale elektroniki),
 minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku,
 znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 (w mowie i piśmie),
 konieczna znajomość IPC-A-610 lub równoważnego standardu jakości w przemyśle elektronicznym,
 znajomość IATF 16949 oraz narzędzi takich jak: FC, FMEA, CP, MSA, SPC, 8D),
 wysoko rozwinięte umiejętności personalne,
 umiejętność pod presją czasu,
 umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

 rozwój w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
 umowę o pracę,
 benefity pozapłacowe w tym: opieka medyczna, ubezpieczenie, karty sportowe, sekcje sportowe, kantynę pracownicza