Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Gliwice
    (44-100)

Praca na stanowisku Opiekun Klienta (z jęz. niemieckim)

Gliwice

, Talent Partners

Opiekun Klienta (z jęz. niemieckim)
Gliwice

Opis stanowiska

• bieżące wsparcie i obsługa klientów niemieckojęzycznych,
• utrzymywanie telefonicznych kontaktów z klientami,
• prowadzenie korespondencji mailowej z niemieckim klientem,
• obsługa niemieckiej bazy danych.

Wymagania

wykształcenie min. średnie (preferowane wyższe),
• znajomość języka niemieckiego w stopniu bardzo dobrym (w mowie i piśmie),
• umiejętność obsługi komputera,
• łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów,
• odpowiedzialność i sumienność.

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - bezpośrednio z pracodawcą,
• pracę w przyjaznej atmosferze,
• możliwość rozwoju zawodowego,
• atrakcyjne wynagrodzenie.