Strona internetowa korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w dalszej części naszej Polityki Prywatności.
Zamknij

Branża

  • Hotelarstwo / Turystyka

Lokalizacje

  • Wieliczka
    (32-020)

Forma zatrudnienia

  • pełny etat

Pracodawca ma prawo do wcześniejszego zakończenia rekrutacji.

Praca na stanowisku Recepcjonistki/Recepcjoniści

Wieliczka

, Hotel Galicja
zakończona
Opublikowane 2019-03-23 04:38:17

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Recepcjonistki/Recepcjoniści
Wieliczka

Opis stanowiska

Hotel w Wieliczce przy Kopalni Soli zatrudni recepcjonistów/recepcjonistki.

Wymagania

Wymagana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Mile widziane doświadczenie.

Oferujemy

Atrakcyjne wynagrodzenie, praca na stałe, system premiowy.
Ogłoszenie jest już nieaktywne, nie można na nie aplikować.