Branża

  • Hotelarstwo / Turystyka

Lokalizacje

  • Bydgoszcz
    (85-001)

Praca na stanowisku Kierownik Biura

Bydgoszcz

, Sun Way Travel

Kierownik Biura
Bydgoszcz

Opis stanowiska

Do salonu agencyjnego sieci Sun Way Travel w Toruniu (CH BIelawy) zatrudnimy osobę na stanowisko:

- Kierownik biura

Wymagania

- min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży oferty turystycznej!!!
- łatwość nawiązywania kontaktów, pozyskiwania nowych klientów oraz utrzymywania dobrej współpracy ze stałymi klientami
- znajomości geografii świata, popularnych regionów turystycznych i zagadnień turystyki zagranicznej
- wysokiej motywacji, zaangażowania w pracę i rozwój firmy
- wykształcenie minimum średnie
- zainteresowanie podróżami
- dyspozycyjność i samodzielność w działaniu

Oferujemy

- umowę o pracę w stabilnej firmie
- wynagrodzenie podstawowe 3000 netto + prowizja+premia
- stały etat (nie tylko na sezon)
- bardzo atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz prowizyjne
- możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach i wyjazdach study tour opłacanych przez pracodawcę
- elastyczny grafik

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem, z dopiskiem: w temacie: BIELAWY, oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)