Branża

  • Marketing / Public Relations

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Specjalista ds. Marketingu i PR

Gdańsk

, GDPM Tomasz Rosa

Specjalista ds. Marketingu i PR
Gdańsk

Opis stanowiska

skuteczna promocja usług doradztwa odszkodowawczego,
marketing internetowy i tradycyjny,
realizacja projektów marketingowych,
redakcja czasopisma Wypadki i Odszkodowania,
organizacja konferencji, szkoleń i targów,
przygotowywanie profesjonalnych materiałów reklamowych,
kształtowanie wizerunku firmy na zewnątrz, działania PR,
monitoring rynku i konkurencji.

Wymagania

wykształcenie wyższe,
znajomość skutecznych form promocji usług finansowo-prawnych,
perfekcyjne redagowanie tekstów, "lekkie pióro",
zero tolerancji na błędy i złą jakość,
nastawienie na efekty, skuteczność w działaniu,
duża motywacja do pracy, ukierunkowanie na sukces,
umiejętność samodzielnego działania i podejmowania decyzji,
kreatywność, komunikatywność,
dyspozycyjność, pełne zaangażowanie,
bardzo wysoka kultura osobista,
biegła obsługa programów MS Office,
czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

korzystny system wynagrodzeń,
możliwości rozwoju zawodowego,
udział w ciekawych projektach,
bezpłatne szkolenia, w tym studia podyplomowe.