Branża

  • Budownictwo

Lokalizacje

  • Cała Polska
  • Lubin
    (59-300)

Forma zatrudnienia

  • inne

Praca na stanowisku Tynkarz - Belgia

Cała Polska

, Human Services

Tynkarz - Belgia
Cała Polska

Opis stanowiska

Praca polega na maszynowym tynkowaniu budynków wewnątrz i na zewnątrz (domków jednorodzinnych, mieszkań oraz większych budynków) za pomocą tynku gipsowego.

Wymagania

  •          Kilka lat doświadczenia na podobnym stanowisku,
  •          Samodzielność, odpowiedzialność, dokładność,
  •          Motywacja do pracy, chęć do pracy w nadgodzinach,
  •          Umiejętność pracy z rysunkiem technicznym będzie dodatkowym atutem,
  •          Osoby z własną działalnością gospodarczą - pomagamy w założeniu jak i również późniejszym prowadzeniu,
  •          Dojazd we własnym zakresie,
  •          Mile widziane 2-3 osobowe ekipy.

Oferujemy

  •          Atrakcyjne wynagrodzenie od 16,00 do 18,00 euro/1h (68-77 zł/h brutto),
  •          W pełni umeblowane zakwaterowanie - pokoje jednoosobowe, Internet, woda, gaz i prąd w cenie 50-62 euro / tydzień,
  •          Opiekę naszych wielojęzycznych koordynatorów.

    Kontakt z biurem:
    pon. – pt.
    8:00 – 16:00

    Nr tel:
    +48781707017
    +48603355630

    CV prosimy wysyłać na: job@humanservices.pl w temacie wpisując: „TYNKARZ-BELGIA”

    Prosimy o zawarcie w CV gody o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach dla celów rekrutacji na aplikowane stanowisko." lub/oraz zgody do celów przyszłych rekrutacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych przez spółki z grupy Materiks S.A. dla celów przyszłych rekrutacji”.