Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Cała Polska
  • Kornice
    (47-480)

Praca na stanowisku Pracownik produkcji

Cała Polska

, Eko - Okna Sp. z o.o.

Opis działalności firmy

Jesteśmy jednym z największych i najprężniej rozwijających się producentów stolarki z PVC i Aluminium oraz drewna w Polsce i Europie.

Pracownik produkcji
Cała Polska

Opis stanowiska

  • wykonywanie kilku z poniższych czynności na linii produkcyjnej: cięcie, obróbka i składanie/ zgrzewanie profili; obsługa zagniatarki, klamkownicy; okuwanie skrzydeł; okuwanie ram; frezowanie słupków; cięcie stali; obsługa oczyszczarki; montaż słupków; uszczelkowanie; montaż zawiasów, szyb; cięcie listew przyszybowych; zabijanie listew; naklejanie szprosów, montaż progów alu

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na produkcji mile widziane
  • obsługa wkrętarki mile widziana
  • obsługa frezarki mile widziana
  • zaangażowanie
  • dokładność
  • orientacja na jakość

Oferujemy

  • pracę na 3 zmiany
  • dojazd do pracy autobusem z kierunków: Racibórz, Głubczyce, Wodzisław Śląski, Kuźnia Raciborska,Rybnik, Żory, Rudy, Kędzierzyn Koźle, Pilszcz, Rydułtowy, Łańce, Grabówka, Jastrzębie Zdrój, Radlin, Branice, Bierawa, Głogówek
  • stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia
  • w 1 roku pracy średnie wynagrodzenie wynosi 3300 zł netto
  • osobom, które zmieniają pracę z innego zakładu proponujemy 1000 zł netto premii
  • karta multisport, prywatna opieka medyczna