Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Białystok
    (15-113)

Praca na stanowisku Account Manager

Białystok

, Grupa Konsultacyjna

Opis działalności firmy

Grupa Konsultacyjna jest firmą doradczą powstałą w 2003 roku, która działa i realizuje zlecenia na terenie całego kraju dla firm polskich jak i zagranicznych. Firma działa w trzech głównych obszarach: rekrutacji i ocena personelu, szkolenia kompetencji zawodowych i osobistych, doradztwa w zakresie zarządzania firmą i personelem oraz strategii marketingowych

Account Manager
Białystok

Opis stanowiska

-    pozyskiwanie nowych klientów w sektorze B2B
-    podtrzymywanie kontaktów z dotychczasowymi klientami
-    przygotowanie i prowadzenie prezentacji handlowych
-    tworzenie ofert
-    negocjacje
-    skuteczna sprzedaż oferty firmy

Wymagania

-    doświadczenie w handlu B2B (mile widziane będzie doświadczenie w branży poligraficznej lub reklamowej)
-    umiejętność prowadzenia negocjacji i rozmów handlowych
-    wysoka kultura osobista
-    orientacja na wynik
-    prawo jazdy kat. B

Oferujemy

-    niezbędne narzędzia pracy

-    praca w stabilnej firmie o rozpoznawalnej marce

-    możliwość rozwoju zawodowego

-    atrakcyjne wynagrodzenie stałe praz premie