Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Przedstawiciel Regionalny

Warszawa

, Biznes Progres

Przedstawiciel Regionalny
Warszawa

Opis stanowiska

Osoba na stanowisku Przedstawiciela dla naszego Klienta pełnić będzie funkcję w zakresie sprzedaży produktów na terenie województw: lubelskie, świętokrzyskie, część mazowieckiego. Osoba będzie odpowiedzialna za: bezpośrednie wizyty, budowanie relacji z klientem, które mają się zakończyć finalizacją sprzedaży. Osoba ta będzie również uczestniczyć w działaniach zmierzających do rozwoju firmy.

Województwa: lubelskie, świętokrzyskie i część mazowieckiego (praca z dojazdem do klienta)

Wymagania

Nasz Klient oczekuje, że będziesz posiadał doświadczenie w sprzedaży poparte sukcesami, ponieważ Twoje sukcesy w firmie to możliwość wysokich zarobków. Oczekujemy, że będziesz miał prawo jazdy kat. B, ponieważ do klientów będziesz dojeżdżał samochodem służbowym, który również będziesz mógł wykorzystywać do celów prywatnych. Niezbędna jest także zaawansowana umiejętność budowania relacji, ponieważ od tego będzie zależała Twoja efektywność. Ważne, abyś miał świadomość trudnych spotkań z klientami, ponieważ ważna jest silna motywacja wewnętrzna. Powinieneś także znać język angielski w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy

Zyskasz wieloletnią współpracę ze stale rozwijającą się firmą na rynku oraz stabilne zatrudnienie, które pozwoli Ci na rozwój zawodowy i osobisty. Zapewnimy Ci niezbędne narzędzia pracy: służbowy samochód (Golf Kombi), iPad oraz telefon służbowy. Ponadto zyskasz elastyczną formę zatrudnienia (umowa o pracę lub własna działalność gospodarcza).  I najlepsze na koniec – zarobki, które zależą tylko od Ciebie!

Naszym Klientem jest firma, która dostarcza materiały ortodontyczne oraz profesjonalne oprogramowanie komputerowe do planowania leczenia i zarządzania gabinetem. Dzięki ogromnemu doświadczeniu zespołu firma koncentruje się nie tylko na sprzedaży najwyższej jakości produktów i rozwiązań, ale przede wszystkim na jak najlepszej relacji z klientami oraz zapewnieniu najwyższego poziomu serwisu.