Branża

  • Zdrowie/ Opieka / Rekreacja

Lokalizacje

  • Cała Polska
  • Gdańsk
    (80-241)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku Opiekunka osób starszych w Niemczech

Cała Polska

, AuxiliaVera

Opis działalności firmy

Zachęcamy do zapoznania się z profilem działalności firmy Auxilia Vera. Jesteśmy partnerem agencji niemieckiej pośredniczącej w nawiązywaniu umów z klientami w Niemczech potrzebujących pomocy w prowadzeniu gospodarstwa domowego i opieki nad osobami starszymi. Zatrudniamy na tzw. „warunkach niemieckich”, oferujemy wynagrodzenie w wysokości 1100-1400 netto. Naszych Opiekunów obejmujemy profesjonalną opieką w zakresie zawarcia umowy, organizacji transportu, ubezpieczenia, a także wsparcia w trakcie trwania zlecenia. Zapraszamy do współpracy! Aktualne oferty dostępne są na naszej stronie internetowej www.auxiliavera.comlub pod numerem telefonu 789 200 352.

Opiekunka osób starszych w Niemczech
Cała Polska

Opis stanowiska

Data wyjazdu: kwiecień 2019
Okres wyjazdu: bezterminowo
Lokalizacja: 87463 Dietmannsried
Znajomość języka: komunikatywna
Wynagrodzenie: 1200 euro
Dane Podopiecznego:
Płeć: kobieta
Wiek: 88 lat
Waga: 56 kg
Wzrost: 165 cm

Ilość osób do opieki: 1
Stopień niepełnosprawności: 2
Poruszanie się: samodzielnie
Komunikacja: dobra
Choroby: początkowa demencja, alergia, niewydolność serca, bandaże, pończochy uciskowe
Specjalne odżywianie: lekkie posiłki
Pomoc przy prowadzeniu gospodarstwa domowego oraz:
– przygotowywanie posiłków
– robienie zakupów
– podstawowa pielęgnacja
– wychodzenie na spacery

Dodatkowe informacje dotyczące zlecenia:
czas wolny: do ustalenia, wiele godzin w ciągu dnia
dostęp do internetu
odwiedziny rodziny: 1 w tygodniu
Podopieczna jest bardzo empatyczna, interesuje się kulturą, przyrodą i podróżami

Wymagania

Preferowany profil Opiekuna:
Wiek: ok 40-50 lat
Doświadczenie: niewymagane
Prawo jazdy: niewymagane
Cechy: niepaląca, pomocna, kulturalna, sympatyczna