Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Oczekiwane wykształcenie

  • Magister Inżynier

Lokalizacje

  • Tajęcina
    (36-002)

Praca na stanowisku Specjalista ds. jakości

Tajęcina

, GRH Polska

Specjalista ds. jakości
Tajęcina

Opis stanowiska

  • Kontrola jakości detali na różnych etapach wytwarzania – od projektu po produkcję seryjną
  • Analiza problemów jakościowych
  • Przygotowywanie dokumentacji jakościowej
  • Uczestnictwo w realizacji audytów, raportów i analiz dotyczących jakości
  • Dbanie o odpowiedni poziom wskaźników jakościowych
  • Nadzór nad wdrażaniem działań korygujących i zapobiegawczych oraz kontakt z Klientami z zakresu spraw dotyczących kontroli jakości

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe – wyższe techniczne
  • Doświadczenie zawodowe na tym samym lub podobnym stanowisku
  • Znajomość norm obowiązujących w obszarze automotive
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu audytów
  • Znajomość język angielski w stopniu komunikatywnym

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premia
  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Możliwość realizowania ambitnych zadań