Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Oczekiwane wykształcenie

  • Podstawowe

Lokalizacje

  • Cała Polska
  • Łódź (Łódź-Śródmieście)
    (90-231)

Praca na stanowisku Kierownik sklepu

Opis działalności firmy

Eurobizness oferuje szeroki zakres usług konsultingowych (Rekrutacja Pracowników "leasing"), (Legalizacja ludzi w Polsce) wraz z niezbędnymi narzędziami i wiedzą, które pomogą rozwinąć Twój biznes. Współpracujemy z naszymi klientami od początku do końca, koncentrując się na ich potrzebach, tworząc nowe pomysły, opracowując skuteczną strategię i projektując wysokiej jakości rozwiązania. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej.

Kierownik sklepu
Cała Polska

Opis stanowiska

Супермаркет,

ищет 4 человек со знанием среднего польского языка,

г. Лешно около Познаня

и 10 человек со знанием среднего польского языка,

г. Вроцлав

10-12 часов в день 6 дней в неделю!!!

☎ +48 723931910

☎+48 576643168

Wymagania

Wiza

Paszport

Oferujemy

-    umowa o zlecienia
-    stabilne zatrudnienie