Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Rzeszów
    (35-001)

Praca na stanowisku Doradca klienta z j. niemieckim Katowice pakiet relokacyjny

Rzeszów

, FBB For Profit

Opis działalności firmy

Jesteśmy agencją rekrutacyjną, poszukującą pracowników do pracy w Polsce i za granicą. Zostaliśmy wpisani do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 20271.

Doradca klienta z j. niemieckim Katowice pakiet relokacyjny
Rzeszów

Opis stanowiska

- kompleksowa obsługa Klienta indywidualnego w zakresie rozwiązywania podstawowych problemów technicznych wynikających z użytkowania takich produktów jak smartfony, laptopy, tablety itd.
- codzienny kontakt telefoniczny w języku niemieckim z klientami z Niemiec, Austrii i Szwajcarii
- budowanie dobrego wizerunku firmy
- dbałość o najwyższą jakość procesów

Wymagania

- znajomość języka niemieckiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację (min. B2/C1)
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
- mile widziane doświadczenie w obsłudze Klienta zagranicznego
- sprawna obsługa MS Office
- wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

Oferujemy

- wynagrodzenie 5400 zł brutto (3800 zł netto)
- umowa o pracę
- bogaty pakiet benefitów
- elastyczny grafik
- system premiowy
- pakiet relokacyjny