Branża

  • Internet / E-commerce / Nowe media

Lokalizacje

  • Białystok
    (15-001)

Forma zatrudnienia

  • inne

Praca na stanowisku Specjalista ds. zakupów

Białystok

, Kontri Sp. z o.o.

Specjalista ds. zakupów
Białystok

Opis stanowiska

Zadania:
-realizacja procesu zakupów (składanie zamówień u dostawców)
-utrzymywanie relacji z dostawcami
-śledzenie i analiza stanów magazynowych
-monitoring rynku oraz otoczenia konkurencyjnego
-pozyskiwanie nowych dostawców

Wymagania

-bardzo dobre umiejętności negocjacyjne
-umiejętność analitycznego myślenia
-bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
-umiejętność efektywnej komunikacji i pracy zespołowej
-umiejętność organizacji pracy własnej

Mile widziane doświadczenie:
-w dziale zakupów
-w obsłudze programów ERP,
-w branży odzieżowej/e-commerce

Oferujemy

- pełną wyzwań pracę w przyjaznym otoczeniu
- zatrudnienie w wiodącej firmie z branży e-commerce

Dokumenty aplikacyjne prosimy wysyłać przez portal z nazwą stanowiska w tytule.