Branża

  • Praca Fizyczna

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Cała Polska
  • Zakroczym
    (05-170)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku Pracownik magazynowy

Cała Polska

, About Work Sp. z o.o.

Pracownik magazynowy
Cała Polska

Opis stanowiska

Poszukiwani: kandydaci, mogą być pary
Obowiązki: kompletacja zamówień, przyklejanie kodów kreskowych do produktów i opakowań, praca ze skanerem
Wynagrodzenie: 17,40 PLN / godz. Brutto (około 13.00 na rękę) + bonusy . Średnio 200 - 4000 tys. Zł / miesiąc za ręce.
Zakwaterowanie: 250 - 300 PLN / miesiąc od wynagrodzenia.
Miasto: Zakroczym (30 minut jazdy od Warszawy).
Dojazd: autobus roboczy.
Harmonogram: tylko nocne zmiany !!! Średnio 220 godzin w miesiącu.
Umowa zlecenia.
Wymagania: zabrania się wnoszenia na magazyn telefonów komórkowych (pozostawiamy w szatniach).

Wymagania

-    motywacja do prac fizycznych
-    dobra kondycja fizyczna
-    zaangażowanie i chęć do pracy
-    dyspozycyjność
-    doświadczenie w pracy ze skanerem - mile widziane

Oferujemy

-    stałe zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia