Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Białystok
    (15-001)

Forma zatrudnienia

  • inne

Praca na stanowisku Pracownik produkcji

Białystok

, AC S.A.

Pracownik produkcji
Białystok

Opis stanowiska

AC S.A to nowocześnie zarządzane i dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo, istniejące od 29 lat, wyspecjalizowane w produkcji instalacji autogazowych.

Poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:
MONTER - OPERATOR

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
•Zdolności manualnych
•Chęci do pracy
•Komunikatywności i zaangażowania
•Mile widziane będzie doświadczenie w pracy na produkcji

Chętnie zatrudnimy również osoby niepełnosprawne – prosimy o zamieszczenie w aplikacji informacji o posiadaniu orzeczenia o stopniu niepełnosprawności.

Oferujemy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV przez portal podając w temacie wiadomości nazwę stanowiska.
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.