Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Rzeszów
    (35-001)

Praca na stanowisku Przedstawiciel Handlowy

Rzeszów

, GRH Polska

Przedstawiciel Handlowy
Rzeszów

Opis stanowiska

• Aktywne pozyskiwanie klientów

• Profesjonalna obsługa obecnych klientów firmy

• Sprzedaż bezpośrednia materiałów biurowych oraz tuszów i tonerów

• Raportowanie do Zarządu firmy

Wymagania

•  Min. 1-roczne doświadczenie w branży artykułów biurowych

•  Prawo jazdy kat. B

•  Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów

Oferujemy

• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

• Możliwość pracy z domu

• Elastyczne godziny pracy

• Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja)

• Pracę od poniedziałku do piątku

• Możliwość rozwoju zawodowego

• Szkolenia branżowe