Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Białystok
    (15-001)

Praca na stanowisku PRACOWNIK DZIAŁU URUCHAMIANIA

Białystok

, PLUM SP. z o.o.

PRACOWNIK DZIAŁU URUCHAMIANIA
Białystok

Opis stanowiska

Producent zaawansowanej elektroniki przemysłowej PLUM SP. z o.o. z siedzibą w Ignatkach k/Białegostoku poszukuje pracownika na stanowisko:

Zadania na stanowisku pracy:

- uruchamianie płyt i urządzeń elektronicznych
- wykonywanie testów izolacji oraz ciągłości uziemienia
- diagnozowanie przyczyn powstawania usterek w produkowanych wyrobach
- naprawa sprzętu elektronicznego

Wymagania

Oczekiwania:

- wykształcenie w zakresie elektronicznym lub elektrycznym
- umiejętność czytania schematów ideowych i montażowych
- znajomość techniki analogowej i cyfrowej

Oferujemy

- kontakt z nowoczesnymi technologiami
- praca na podstawie umowy o pracę

Osoby zainteresowane, spełniające powyższe kryteria, prosimy o przesłanie CV przez portal.