Branża

  • Praca Fizyczna

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • Cała Polska
  • Wiedeń
    (Austria)

Praca na stanowisku Ciesla Dachowy Wieden Austria

Cała Polska

, Moneta Personal

Opis działalności firmy

Posrednictwo pracy

Ciesla Dachowy Wieden Austria
Cała Polska

Opis stanowiska

-    Wykonywanie i montaż konstrukcji dachowych, ścian zewnętrznych, docieplenia, izolacje.
 Montaż stolarki otworowej, balkonów, balustrad, podłóg, boazerii

Wymagania

 -znajomość języka niemieckiego,
- doświadczenie zawodowe jako cieśla dachowy,
- znajomość rysunku technicznego
- Umiejetnośc pracy w grupie.
- Prawo jazdy i własny samochód do dyspozycji,
- dojazd we własnym zakresie

Oferujemy

• Umowę o pracę z austriackim pracodawcą na austriacjich warunkach
• Pełny pakiet socjalny , płatny urlop, 13 i 14 wyplata
• Atrakcyjne wynagrodzenie (13,08Euro brutto/godzina + 26Euro netto/każdy przepracowany dzień)
• Zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę
• Mozliwośc wziecia zaliczki.
• Pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów
• Pomoc w organizacji wyjazdu
• Stałą opiekę polskojezycznego opiekuna