Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Neuburg an der Donau
    (Niemcy)

Praca na stanowisku Pracownik/ca kontroli jakości (Niemcy)

Neuburg an der Donau

, AP GRUPA (numer KRAZ: 23229)

Opis działalności firmy

AP GRUPA (numer certyfikatu Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 23229) specjalizuje się w rekrutacji i selekcji Personelu.  Od 2010 roku z dużym powodzeniem wspieramy Pracodawców zagranicznych w doborze najodpowiedniejszej kadry.  Tworzymy trwałe relacje z naszymi Klientami jak i Kandydatami kładąc szczególny nacisk na przejrzystość i rzetelną komunikację.

Pracownik/ca kontroli jakości (Niemcy)

Opis stanowiska

Dla polskiej firmy zajmującej się kontrolą jakości / sortowaniem części samochodowych, poszukujemy kandydatów do pracy przy kontroli jakości.

Miejsce pracy: Neuburg an der Donau lub Heilbronn, Niemcy

• Kontrola jakości części samochodowych na linii sortującej lub/i na magazynie

• Inne prace magazynowe z tym związane

• Praca w systemie 2 lub 3 zmianowym

• Praca do przyuczenia

Wymagania

PRACA RÓWNIEŻ DLA PAR, NIE WYMAGAMY ZNAJOMOŚCI JĘZYKÓW OBCYCH, PRACA DO PRZYUCZENIA

• Zdolności manualne

• Dokładność i precyzyjność w realizacji powierzonych zadań

• Umiejętność pracy z zespole

Oferujemy

• Miesięczne wynagrodzenie netto wynosi: ok. 1135 - 1300 Euro (osoby z komunikatywną znajomością języka niemieckiego otrzymują 98 Euro/netto dodatku)

• Osoby używające własnego auta na dojazdy do i z pracy na miejscu, otrzymują 98 Euro/netto dodatku eksploatacyjnego + zwrot kosztów paliwa

• Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych (8 Euro netto za każdą przepracowaną nadgodzinę)

• Praca dla polskiego pracodawcy w oparciu o umowę zlecenie

• Opieka polskojęzycznych koordynatorów na miejscu

• Comiesięczne wypłaty (możliwość pobierania zaliczek)

• Darmowe mieszkania (zwykłe mieszkania, pokoje jedno lub dwuosobowe)

• Darmowe przejazdy do i z pracy

• Pracodawca opłaca przejazd z Polski do Niemiec