Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Bad Bentheim
    (Niemcy)

Praca na stanowisku PRACOWNIK PRODUKCJI POKRYW FOLIOWYCH (K/M) - NIEMCY

Bad Bentheim

, Concept Plus Sp. z o.o.

Opis działalności firmy

Agencja Pracy Concept Plus, posiadając swoje siedziby w Niemczech, Polsce i Holandii, jest bardzo szybko rozwijającą się firmą doradztwa personalnego. Do naszych usług należą: pośrednictwo pracy, rekrutacja pracowników oraz leasing pracowniczy.

PRACOWNIK PRODUKCJI POKRYW FOLIOWYCH (K/M) - NIEMCY

Opis stanowiska

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Bad Bentheim
Rozpoczęcie pracy: Maj 2019

Naszym klientem jest holenderski producent przyjaznych środowisku, elastycznych materiałów syntetycznych, oferujący swoje produkty w całej Europie m.in. w Holandii, Niemczech, Szwajcarii, Austrii, Hiszpanii, Francji, Wielkiej Brytanii, Polsce.

Zakres obowiązków:
- Cięcie i zgrzewanie materiałów tekstylnych o dużej powierzchni przeznaczonych na pokrywy znajdujące szerokie zastosowanie m.in. w wytwórniach biogazu, przemyśle rolniczym i budowlanym
- Naklejanie taśm stabilizujących pokrywę
- Tworzenie zbiorników na substancje płynne z folii i innych materiałów syntetycznych
- Prace przygotowawcze

Wymagania

Wymagania:

- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
- Odpowiedzialności, sumienności
- Zaangażowania w pracę
- Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego niewymagana!
- Wytrzymałość fizycznej

Oferujemy

Oferujemy:
- Pracę w szybko rozwijającym się przedsiębiorstwie
- Szkolenie wdrożeniowe i pracę pod okiem doświadczonego pracownika w początkowej fazie
- Wynagrodzenie od 9,49€ brutto/h (wzrost stawki wyjściowej od 1.04.19 do 9,79€ brutto/h) w zależności od doświadczenia
- Możliwość szybkiego przejęcia przez firmę

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem: Pracownik produkcji pokryw foliowych na adres e-mail:

rzeszow@cp-personal.com

Concept Plus Sp. z o. o. | ul. Grottgera 26 | PL 35-005 Rzeszów

Telefon: 0048 17 878 70 26
Tel. kom.: 0048 504 969 105

AKTUALNE OFERTY PRACY:

LUB:
Wyślij do nas swoje CV, a my dopasujemy ofertę pracy do Twoich kwalifikacji!