Branża

  • Administracja

Lokalizacje

  • Szczecin
    (70-001)

Forma zatrudnienia

  • część etatu

Praca na stanowisku Kierownik Biura

Szczecin

, Akademia Pływania

Kierownik Biura
Szczecin

Opis stanowiska

Akademia Pływania poszukuje samodzielnej, doświadczonej i odpowiedzialnej osoby, która dołączy do naszego zespołu na stanowisku:

Kierownik Biura (1/2 etatu)

Do zadań zatrudnionej osoby będzie należeć:
- obsługa biura w godzinach popołudniowych (4 godziny dziennie)
- telefoniczna obsługa klienta w ustalonych godzinach
- przyjmowanie rezerwacji pływackich i turystycznych
- udzielanie rzetelnych informacji klientom
- reprezentowanie i kreowanie pozytywnego wizerunku firmy
- zawieranie umów i obsługa płatności
- obsługa faktur i rachunków
- aktualizacja bazy danych klientów
- tworzenie raportów i sprawozdań
- monitoring przeterminowanych należności
- prowadzenie ustalonych akcji promocyjnych
- koordynacja pracy i nadzór nad zespołem Instruktorów Pływania

Wymagania

To właśnie Ciebie poszukujemy, jeśli:
- masz wykształcenie min. średnie
- posiadasz bardzo dobrą znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych
- posiadasz doświadczenie w obsłudze klienta
- sprawnie kojarzysz fakty i potrafisz podejmować decyzje
- masz inicjatywę oraz odpowiedzialne podejście do realizacji wyznaczonych celów
- łatwo nawiązujesz kontakt z klientem
- masz pozytywne nastawienie i jesteś uśmiechnięta
- jesteś zmotywowana i zaangażowana na 100%
- jesteś dyspozycyjna

Oferujemy

- samodzielną, ciekawą i rozwojową pracę
- dobre wynagrodzenie
- umowę o pracę
- jasno określony zakres obowiązków
- stały grafik pracy, wolne czwartki i niedziele
- niezbędne narzędzia pracy

Jak złożyć aplikację :
Prześlij swoje CV ze zdjęciem przez portal.
Zamiast listu motywacyjnego napisz nam jednym zdaniem: Dlaczego chcesz u nas pracować?