Branża

  • Zdrowie/uroda/rekreacja

Lokalizacje

  • Sopot
    (81-701)

Praca na stanowisku Recepcjonistka

Sopot

, BALOLA

Recepcjonistka
Sopot

Opis stanowiska

Obowiązki:

telefoniczne rejestrowanie oraz informowanie klientów o usługach,
prowadzenie terminarza w formie elektronicznej,
obsługa bezpośrednia i telefoniczna klientów salonu
obsługa recepcji,
dbanie o właściwy wizerunek firmy oraz wygląd recepcji,
bieżące prace administracyjne,
ewidencja i nadzór nad prawidłowością obiegu dokumentów, korespondencji i informacji w firmie,
płynna współpraca z personelem Baloli

Wymagania

wykształcenie minimum średnie,
dobra znajomość pakietu office i obsługi komputera
doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,
znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem,
komunikatywność, pewność siebie,
punktualność, pogodne usposobienie,
wysoka kultura osobista,
dobra organizacja pracy,
doświadczenie oraz znajomość branży kosmetycznej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

pracę w firmie o wysokich standardach nastawionej na rozwój
przyjazną atmosferę,
umowę o pracę,

Opis dodatkowy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w postaci listu motywacyjnego i CV.