Branża

  • Hotelarstwo / Gastronomia / Turystyka

Lokalizacje

  • Jastarnia
    (84-140)

Praca na stanowisku Kelner / Kelnerka

Jastarnia

, Hotel SPA Dom Zdrojowy

Kelner / Kelnerka
Jastarnia

Opis stanowiska

Obowiązki:

Obsługa Gości ala karte
Obsługa bufetów
Punktualność, sumienność i chęć do pracy
Wykonywanie obowiązków zgodnie z ustalonymi standardami z najwyższą starannością
Ścisła współpraca z Managerem Restauracji
Obsługa gości restauracji/ baru /sal konferencyjnych (w zależności od bieżących potrzeb),
Dbanie o wysoką jakość świadczonych usług
Dobra współpraca z innymi działami hotelu - recepcja, dział sprzedaży i marketing,

Wymagania

Doświadczenie gastronomii
Książeczka sanepidowska
Komunikatywna znajomość języka angielskiego
Dyspozycyjność (praca w systemie zmianowym)
Wysoka kultura osobista, miła aparycja

Oferujemy

Ambitną pracę w młodym zespole
Przyjazną atmosferę pracy
Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego w strukturach firmy
Zakwaterowanie
Praca na stałe lub tylko sezonowo
Opis dodatkowy

CV + zdjęcie proszę wysyłać przez portal.