Branża

  • Inne

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • Kołbiel
    (05-340)

Praca na stanowisku Pracownik ochrony

Kołbiel

, Firma Arma

Pracownik ochrony
Kołbiel

Opis stanowiska

Firma Arma wspierająca zatrudnienie osób niepełnosprawnych , lider w zakresie usług ochrony osób i mienia oraz utrzymania czystości i porządku zatrudni:

Pracownik dozoru
Wiązowna,Góraszka

Opis stanowiska:

- ochrona i dozór obiektu

- praca w systemie zmianowym,

Wymagania

Wymagania:

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

- orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,

Oferujemy

Oferujemy:

- pracę w dużej i stabilnej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,

- zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat ,

- wynagrodzenie 2250 brutto + 20 % za godziny nocne,

- przeszkolenie oraz możliwość rozwoju w strukturach firmy ,

- możliwość skorzystania z funduszu skierowanego dla osób niepełnosprawnych oraz świadczeń socjalnych,

-możliwość uzyskania ryczałtu za dojazd,

Kontakt w sprawie pracy 785 510 307 kierownik 785 514 696 lub 667 626 177 i wybierz miejsce pracy.

Nadesłanych ofert nie zwracamy.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133, poz. 833 z późn. zm.)"