Branża

  • Internet / E-commerce / Nowe media

Oczekiwane wykształcenie

  • Licencjat

Lokalizacje

  • Kraków (Kraków-Krowodrza)
    (31-203)

Praca na stanowisku New Business

Kraków (Kraków-Krowodrza)

, Click Community

Opis działalności firmy

Agencja social media click community od 2009 roku specjalizuje się w marketingu społecznościowym, prowadząc kompleksowe kampanie social media dla dużych marek.

New Business

Opis stanowiska

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów dla usług realizowanych przez edrone

  • budowanie i utrzymanie aktywnego portfela klientów należących do edrone

  • realizowanie wyznaczonych celów sprzedażowych

  • zarządzanie relacjami z klientami - koordynowanie spotkań, utrzymywanie kontaktów

  • aktywna współpraca z innymi działami firmy w procesie obsługi klienta i realizacji przedmiotów umowy

  • ciągłe podnoszenie własnych kwalifikacji w zakresie sprzedaży, marketingu internetowego i branży e-commerce

  • śledzenie najnowszych trendów w branży eCommerce

Wymagania

  • dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin

  • łatwość nawiązywania nowych kontaktów i budowy relacji

  • wiedzę o marketingu Internetowym, e-commerce i aktywność w mediach społecznościowych

  • rozumie podstawy działania sklepów internetowych (mile widziane doświadczenie w sprzedaży w e-sklepie lub obsłudze e-sklepów lub narzędzi wspierających e-sklepy)

  • łatwość prowadzenia prezentacji i negocjacji handlowych

  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży usług Internetowych

  • doskonałą organizację czasu i systematyczność działania

  • Komunikatywną znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • konkurencyjne warunki finansowe, zależne od doświadczenia (Podstawa: 2000-4000 złotych netto + wysoki system prowizyjny)

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • indywidualną ścieżkę rozwoju kariery zawodowej

  • własny system szkoleń z najnowszych trendów w branży

  • stałą integrację wewnątrz zespołu poprzez wydarzenie branżowe, w Polsce oraz na Świecie i wyjazdy integracyjne

  • pracę w przyjaznym, dynamicznie rozwijającym się zespole specjalistów

  • pracę w bliskim centrum Krakowa w nowoczesnym, dobrze wyposażonym biurze

  • benefity dla pracowników - MultiSport Plus, lekcje języka angielskiego oraz pakiety medyczne