Branża

  • Internet / E-commerce / Nowe media

Oczekiwane wykształcenie

  • Licencjat

Lokalizacje

  • Kraków (Kraków-Krowodrza)
    (31-203)

Praca na stanowisku Support Specialist

Kraków (Kraków-Krowodrza)

, Click Community

Opis działalności firmy

Agencja social media click community od 2009 roku specjalizuje się w marketingu społecznościowym, prowadząc kompleksowe kampanie social media dla dużych marek.

Support Specialist

Opis stanowiska

  • koordynacja i prowadzenie kampanii marketingowych z wykorzystaniem systemu edrone dla sklepów internetowych z Polski i Europy.

  • opracowanie strategii do e-mail marketingu i automatyzacja procesów marketingowych

  • wprowadzanie modułów Marketing Machine, odpowiadających za personalizację treści w sklepach internetowych.

  • tworzenie kampanii marketingowych w oparciu o programy partnerskie i Marketing Automation

  • współpraca z działem handlowym oraz IT

  • analiza i optymalizacją kampanii marketing automation

  • stały monitoring, analiza efektywności i optymalizacja podejmowanych działań

  • udział w rozwoju narzędzia edrone eCRM

Wymagania

  • znajomość tematyki Marketing Automation

  • doświadczenie w przygotowywaniu wysyłek e-mailingowych lub marketing automation

  • znajomość obsługi jednego z systemów e-mailingowych (np. FreshMail, MailChimp lub inne.)

  • doświadczenie w tworzeniu strategii marketingowych

  • znajomość najlepszych praktyk marketingowych z naciskiem na Digital Marketing i Marketing Automation

  • podstawy HTML

  • angielski na poziomie min. B2

  • zaangażowanie oraz doskonała organizacja

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • łatwość nawiązywania kontaktów i utrzymywania relacji z klientami

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • progresywne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia

  • indywidualną ścieżkę kariery

  • pracę przy ambitnych i prestiżowych projektach dla znanych marek

  • brak podejścia projektowego i sprintów

  • dostęp do fachowej biblioteczki (Marketing)

  • stałą integrację wewnątrz zespołu, udział w spotkaniach branżowych

  • pracę w przyjaznym, dynamicznie się rozwijającym zespole specjalistów

  • własny system szkoleń z najnowszych trendów i narzędzi marketingu internetowego

  • pracę na nowoczesnym, mobilnym sprzęcie

  • pakiet benefitów - MultiSport, opieka medyczna, lekcje angielksiego