Branża

  • IT – software

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku Asystent/ka do spraw edycji i przetwarzania danych

Gdańsk

, PSOL Polska Sp. z o.o.

Asystent/ka do spraw edycji i przetwarzania danych
Gdańsk

Opis stanowiska

Poszukujemy pracownika z dobrą znajomością języka angielskiego do pracy przy przetwarzaniu danych. Aby poradzić sobie, na oferowanym przez nas stanowisku, potrzebna będzie dobra organizacja pracy, przywiązanie do szczegółów oraz analityczne podejście do powierzanych obowiązków. Nie zależy nam na ślepym wykonywaniu zadani, lecz na samodzielnym myśleniu i proponowaniu nowych rozwiązań. Większość wykonywanych zadań będzie wymagała dobrej znajomości i orientowaniu się w sieci oraz dobrej znajomości języka angielskiego.
Obowiązki:

analiza danych wejściowych na podstawie dostarczonych procedur (w jęz. ang.),
manualne analizowanie rekordów pod kątem ich jakości i decyzje o dalszych krokach,
przygotowywanie szablonów z danymi, wprowadzanie danych bezp. do środowisk produkcyjnych (live),
krytyczne podejście do obecnych procedur, feedback dot. potencjalnych usprawnień w zakresie efektywności oraz jakości danych wyjściowych.

Wymagania

przywiązanie do szczegółów,
dobra znajomość języka angielskiego,
umiejętność pracy przy przetwarzaniu danych,
tworzenie i pracowanie na dokumentach MS Excel / CSV,
ogólne rozeznanie w Internecie (wyszukiwarki, podstawy HTML),
znajomość podstaw SQL (phpMyAdmin) będzie dodatkowym atutem,
minimalne wykształcenie: Średnie ogólnokształcące.

Oferujemy

liczba wolnych stanowisk: 3
10.50 PLN netto / h (okres próbny),
10.50 - 14.90 PLN netto / h (stawka docelowa na stanowisku asystenckim),
w przypadku korzystania z prywatnego laptopa, do stawki doliczane jest dodatkowe 3%
zatrudnienie na podstawie umowy-zlecenia (preferowani studenci),
możliwość rozwoju zawodowego (awans na stanowiska techniczne np. tester oprogramowania, web-developer, web-analityk)
możliwość rozwoju zawodowego (awans na stanowiska marketingowe np. obsługi klientów, sprzedawca lub manager serwisu internetowego),
praca w międzynarodowym zespole,
praca w dowolnych godzinach, również w nocy (decyzja należy do Ciebie).

Zgłoszenia prosimy wysyłać przez portal.