Branża

  • Produkcja

Oczekiwane wykształcenie

  • Magister

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Mechanik Utrzymania Ruchu

Gdańsk

, Perfect Consulting

Mechanik Utrzymania Ruchu
Gdańsk

Opis stanowiska

  • Bieżąca naprawa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Diagnozowanie usterek mechanicznych, hydraulicznych, elektrycznych silników wysokoprężnych
  • Przeprowadzanie przeglądów technicznych
  • Ocena stanu technicznego
  • Instalowanie, uruchamianie i przemieszczanie maszyn oraz urządzeń

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (budowa maszyn, elektronika, automatyka lub pokrewne)
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane
  • Znajomość języka angielskiego – poziom B1
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy
  • Samodzielność

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pracę w firmie o wysokiej kulturze organizacyjnej
  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Możliwość rozwoju umiejętności