Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Cała Polska
  • Lubin
    (59-300)

Forma zatrudnienia

  • inne

Praca na stanowisku Pomocnik montera instalacji fotowoltaicznych - Niemcy

Cała Polska

, Human Services

Pomocnik montera instalacji fotowoltaicznych - Niemcy
Cała Polska

Opis stanowiska

Human Services Sp. z.o.o. - Agencja Pracy Tymczasowej (Numer referencyjny: 12366) zatrudni:

Wymagania

Szukasz pierwszej pracy za granicą ?
Szukasz pierwszej pracy po szkole?
Interesuja Cię nowe technologie?
Nie boisz się fizycznej pracy?
Twój wzrost to min 170 cm?

Ta oferta jest dla Ciebie !!!!

Oferujemy

Instalacje farm fotowoltaicznych na gruncie- na terenie Niemiec!

Zapewniamy:
• umowę współpracy na minimum 3 lata,
• wynagrodzenie - 1300 euro/mc,
• pracę w miłej i przyjaznej atmosferze,
• możliwość rozwoju i podnoszenia własnych kwalifikacji.

Zadzwoń, napisz !!!
Czas ucieka – doświadczenie trzeba zdobyć !!!
tel
+486033556 30
+487817070 17