Branża

  • Hotelarstwo / Gastronomia / Turystyka

Oczekiwane wykształcenie

  • Licencjat

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Specjalista ds. Turystyki

Specjalista ds. Turystyki
Wrocław

Opis stanowiska

Do zadań będzie należało :

- Obsługa klienta różnymi kanałami (kontakt bezpośredni, telefoniczny, mailowy) w zakresie doradztwa, przygotowania i sprzedaży ofert turystycznych.

- Pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie dobrej relacji ze stałymi klientami.

- Czynny udział w akcjach promocyjnych.

- Dbanie o czystość biura.

Wymagania

- Doświadczenie w pracy w biurze podróży (mile widziane).

- Doświadczenie w sprzedaży, bezpośredniej obsłudze klienta ( warunek konieczny!)

- Doskonała znajomość geografii turystycznej.

- Znajomość systemów rezerwacyjnych ( MerlinX, Bluevendo).

- Samodzielność w działaniu, optymizm, umiejętność radzenia sobie ze stresem.

- Zainteresowanie podróżami oraz branżą turystyczną.

Oferujemy

- Umowa o pracę.

- Praca w renomowanym biurze podróży, w oddziale w galerii handlowej.

- Zagraniczne wyjazdy studyjne.

- Możliwość rozwoju w branży turystycznej.