Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Przedstawiciel Handlowy

Warszawa

, Biznes Progres

Przedstawiciel Handlowy
Warszawa

Opis stanowiska

Osoba na stanowisku Przedstawiciel Handlowy będzie odpowiedzialna za aktywną sprzedaż produktów z portfolio firmy (bilety na koncerty, sprzedaż produktów bezpośrednio do teatrów, muzeów, dużych festiwali, wydarzeń artystycznych) z dojazdem do Klienta.

Wymagania

Oczekujemy, że będziesz miał doświadczenie w sprzedaży, ponieważ od tego będą zależały efekty Twojej pracy.  Oczekujemy, że będziesz sprzedawał w oparciu o budowanie dobrych relacji, ponieważ w tej branży jest to klucz do sukcesu. Oczekujemy, że będziesz rozumiał środowisko artystyczne i potrafił się w nim odnaleźć, ponieważ będziesz miał styczność z Klientami środowiska artystycznego i powinieneś rozumieć ich mentalność. Oczekujemy, że będziesz skoncentrowany na efekcie, ponieważ liczą się Twoje wyniki sprzedażowe.

Oferujemy

Zyskasz możliwość pracy w prężnie rozwijającej się firmie w młodym zespole, który pasjonuje się kulturą i miejskim życiem. Praca u naszego Klienta pozwoli Ci na rozwój w wielu obszarach. Pozwoli Ci na stały kontakt ze środowiskiem artystycznym oferując przy tym godne wynagrodzenie i system prowizyjny. Będziesz miał styczność z różnymi instytucjami kultury, takimi jak: teatry, kluby, muzea, kina, sale koncertowe etc.

Nasz Klient ukierunkowuje się na nowatorskich technologiach programistycznych łącząc tym samym wspólne cechy portalu kulturalno-eventowego z bilaterią. Począwszy od obsługi i kontaktów z instytucjami kultury.