Branża

  • Hotelarstwo / Gastronomia / Turystyka

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Kelner / Kelnerka

Gdańsk

, Green&Barrel Sp Zo.o. Sp Komandytowa

Kelner / Kelnerka
Gdańsk

Opis stanowiska

Obowiązki:

- obsluga kelnerska na najwyzszym poziomie ( 5*)
- czynny udzial w budowaniu wizerunku restauracji
- dbanie o czystosc i porzadek w calym lokalu
- wspolpraca z kuchnia i barem
- tworzenie niezpomnianej i wyjatkowej atmosfery w restauracji (zgodnie z jej filozofia)

Wymagania

- przynajmniej 2 letnie doswiadczenie na stanowisku kelner (ka) w restauracji o podwyzszonym standardzie
- znajomosc jezykow obcych
* angielski wymagany w stopniu bardzo dobrym ( w mowie)
* niemiecki i inne mile widziane
- wysoka kultura osobista
- latwosc w nawiazywaniu kontaktow z ludzmi, towarzyskosc
- komunikatywnosc, umiejetnosc pracy w zespole
- wysoki poziom higieny osobistej
- dyspozycyjnosc, gotowosc do pracy zmianowej rowniez w poznych godzinach wieczornych ( weekendy i niektore swieta )
- rzetelnosc i solidnosc w wykonywaniu obowiazkow
- zamilowanie do pracy w gastronomii
- spostrzegawczosc
- umiejetnosc pracy na najwyzszym poziomie rowniez w warunkach bardzo stresujacych
- punktualnosc
- mila aparycja
- aktualna ksiazeczka zdrowia

Oferujemy

- prace w modnej restauracji promujacej najnowsze trendy kulinarne oraz najwyzszy poziom uslug ( w sercu starego miasta)
- prace w mlodym, niezwykle profesjonalnym zespole
- szkolenia specjalistyczne, mozliwosc rozwoju zawodowego
- wspolprace z utytulowanym szefem kuchni
- ubranie sluzbowe

Opis dodatkowy

Jetesmy nowa restauracja mieszczaca sie na jednej z najbardziej obleganych przez turystow ulic Gdanska ( Stare Miasto) tutaj podczas kazdej wizyty zaoferujemy naszym gosciom wyjatkowe przezycia. Nasi najlepiej wyszkoleni i utalentowani kucharze wkladajac serce w kazde serwowane danie, zadbaja o niepowtarzalne wrazenia kulinarne.
Aby sprostac standardom ktore bedziemy oferowali naszym gosciom nieodzownym elementem jest nienaganny serwis na najwyzszym swiatowym poziomie. Szukamy ludzi ktorzy dolacza do naszego mlodego i ambitnego zespolu pelnego zaangazowania i pasji dla tego co robimy, ludzi ktorzy z prawdziwym przekonaniem sprawia ze klienci beda z checia do nas wracac a przygodni turysci zawsze wspominac nas z usmiechem.
Szukamy tylko osob ambitnych i odpowiedzialnych, ktore doskonale rozumieja wymogi serwisu w miejscach o najwyzszych standardach obslugi, gdzie klient zawsze traktowany jest w sposob wyjatkowy, a powracajac jest rozpoznawany i doceniany za swoja lojalnosc. Jesli jestes osoba swobodnie obdarzajaca swiat i ludzi pogodnym usmiechem, posiadasz latwosc w nawiazywaniu kontaktow z ludzmi ( tak rodakami jak i obcokrajowcami) oraz zdolnosc wykonywania serwisu profesjonalnie, z finezja i naturalną elegancja przeslij swoja aplikacje zawierajaca CV wraz z listem motywacyjnym przez portal.