Branża

  • Transport / Kierowcy

Lokalizacje

  • Łódź
    (90-001)

Praca na stanowisku Trener Kierowców

Trener Kierowców
Łódź

Opis stanowiska

-Nadzorowanie i aktualizowanie przepisów i procedur organizacyjnych działu, organizacji pracy pracowników oraz przepływu dokumentów wewnątrz i na zewnątrz organizacji oraz ich poprawności;

-Prowadzenie regularnych szkoleń i sprawdzanie umiejętności kierowców;

-Egzaminowanie nowych kierowców;

-Przeprowadzanie szkoleń mających na celu zapobiegania wypadkom drogowym (dachowanie, przewrócenie się pojazdu) zgodnie ze standardami organizacyjnymi i przepisami ruchu drogowego oraz przewozu towarów;

-Dwa razy do roku przeprowadzanie szkoleń dla kierowców w zakresie BZŚJ (SHEQ);

-Nadzór oraz uaktualnianie ocen ryzyka zawodowego kierowców oraz praw jazdy i kart kierowcy;

-Prowadzenie statystyk transportowych dotyczących kontroli prędkości i przestrzegania zasad przez kierowców;

-Uczestniczenie w rozpatrywaniu wypadków; rejestrowanie wypadków i usterek, wykrywanie naruszeń przepisów i zasad organizacyjnych;

-Prowadzenie negocjacji z dostawcami usług transportowych;

-Regularne uczestniczenie w spotkaniach / radach dotyczących bezpieczeństwa transportu;

-Nadzór nad przestrzeganiem przepisów i procedur przez pracowników;

-Wykonywanie zadań zlecanych ad hoc wynikających z bieżących potrzeb organizacyjnych zgodnych z pełnioną funkcją.

Wymagania

-Minimum dwa lata doświadczenia w transporcie (prawo jazdy kategorii: C+E)

-Wykształcenie średnie, preferowany kierunek techniczny;

-Znajomość zasad i przepisów przewozu ładunków oraz uprawnienia ADR;

-Zdolności komunikacyjne i interpersonalne, umiejętności prezencyjne oraz elastyczność;

-Język angielski na poziomie komunikatywnym;

-Dobra znajomość MS Office.

Oferujemy

-Praca w międzynarodowym środowisku