Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Stalowa Wola
    (37-450)

Praca na stanowisku SALES MANAGER

SALES MANAGER
Stalowa Wola

Opis stanowiska

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• Odpowiedzialność za rozwój biznesu oraz rozwój sprzedaży na terenie Polski.
• Współpraca z globalnymi strukturami sprzedażowymi w zakresie rozwoju biznesu na rynkach europejskich
i światowych.
• Budowanie i rozwijanie długotrwałych relacji z klientami.
• Ustalanie strategii sprzedaży oraz rocznych, kwartalnych celów sprzedażowych. Prognozowanie wielkości
sprzedaży oraz zysków zarówno dla nowych jak i istniejących produktów. Ustalanie i kontrolowanie cen
produktów poprzez analizę kosztów, podaży i popytu oraz działań konkurencji.
• Analiza działań konkurencji oraz trendów rynkowych dla poszczególnych grup produktowych.
• Odpowiedzialność za rozwój podległego zespołu. Monitorowanie i ocena wyników pracy.
• Budowanie efektywnej współpracy z kluczowymi działami dla działu sprzedaży m.in. w celu ciągłego
udoskonalania procesów.

  • Preferowane doświadczenie w branży lotniczej.

Wymagania

WYMAGANIA:
• Doświadczenie na stanowisku związanym z zarządzaniem sprzedażą w relacjach B2B.
• Sukcesy w zarzadzaniu i rozwijaniu zespołów sprzedażowych oraz bardzo dobre wyniki sprzedaży.
• Wysokie umiejętności sprzedażowe, negocjacyjne oraz prezentacyjne.
• Umiejętność skutecznego komunikowania się na wszystkich szczeblach w organizacji.
• Umiejętność identyfikowania potrzeb oraz skutecznego rozwiązywania problemów klientów.
• Wysokie zdolności interpersonalne, managerskie oraz zdolność do budowania zmotywowanego zespołu
sprzedażowego.
• Biegła znajomość języka angielskiego.
• Wykształcenie wyższe.

Oferujemy

Praca w międzynarodownym środowisku.