Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Górno
    (26-008)

Praca na stanowisku Laborant

Górno

, KOPALNIA JÓZEFKA SP. Z O.O. W GÓRNIE K/ KIELC

Laborant
Górno

Opis stanowiska

-Bieżące kontrolowanie stanu jakości kruszyw (pobieranie prób i badanie kruszyw)
-Wykonywanie, opracowywanie i analiza badań zgodnie z określonymi normami
-Podejmowanie działań korygujących i zapobiegawczych
-Nadzór nad Zakładową Kontrolą Produkcji
-Prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej
-Sprawowanie nadzoru nad stanem technicznym sprzętu laboratoryjnego w laboratorium

Wymagania

-Wykształcenie kierunkowe
-Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
-Znajomość norm dotyczących kruszyw oraz systemów jakości będzie dodatkowym atutem
-Umiejętność i tworzenia zestawień, analiz i raportów
-Umiejętność obsługi komputera w tym znajomość pakietu MS Office
-Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

Oferujemy

Prosimy o kontakt przez portal.