Branża

  • Edukacja / Szkolenia

Oczekiwane wykształcenie

  • Licencjat

Lokalizacje

  • Wrocław (Wrocław-Krzyki)
    (53-124)

Praca na stanowisku Opiekunka Dziecięca w Żłobku

Wrocław (Wrocław-Krzyki)

, Żłobek Bliskości

Opis działalności firmy

Nowy żłobek na wrocławskim Borku, najpiękniejszej dzielnicy miasta. Poszukujemy Opiekunek, dla których praca z dziećmi to nie tylko zawód, ale też pasja, którą chcą rozwijać. Naszym celem jest tworzenie miejsca pełnego szacunku, zarówno dla Dzieci jak i Opiekunek. Serdecznie zapraszamy do rekrutacji.

Opiekunka Dziecięca w Żłobku

Opis stanowiska

W związku z rozwojem i tworzeniem nowego oddziału żłobka uruchamiamy rekrutację na stanowiska Opiekunek Dziecięcych. Do podstawowych obowiązków osoby na tym stanowisku będzie należało:

- opieka nad dziećmi w żłobku ze szczególnym uwzględnieniem ich potrzeb,

- dbałość o rozwój dzieci oraz oraz ich bezpieczeństwo,

- dbałość o higienę dzieci oraz czystość ich otoczenia.

Wymagania

Jeśli:

- posiadasz wykształcenie kierunkowe bądź ukończony kurs opiekunki dziecięcej,

- jesteś kreatywną osobą, która lubi organizować zabawy dzieciom,

- masz w sobie duże pokłady ciepła i cierpliwości,

- nie jest Ci obce pojęcie rodzicielstwa bliskości,

- opieka nad dziećmi to nie tylko Twoja praca, ale także pasja, którą chcesz rozwijać,

- chcesz z nami tworzyć nowe miejsce pełne szacunku i miłości,

to czekamy właśnie na Ciebie:)

Oferujemy

- umowa o pracę na pełny etat,

- szkolenia kierunkowe,

- jasne zasady zatrudnienia,

- nieustający szacunek dla Twojej pracy.