Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • Sokołów Podlaski
    (08-300)

Praca na stanowisku Sprzedawca działu mięsno-wędliniarskiego

Sokołów Podlaski

, P.H.U.Topaz Zbigniew Paczóski

Opis działalności firmy

Jesteśmy polską firmą, istniejącą na rynku już od ponad 20 lat i zatrudniającą ponad 2000 tysiące pracowników. Posiadamy sieć sklepów własnych oraz franczyzowych, działających na terenie czterech województw: mazowieckiego, podlaskiego, lubelskiego i warmińsko-mazurskiego. Budujemy długoterminowe relacje z naszymi partnerami rynkowymi i Klientami, wpisując w tę strategię odpowiedzialność społeczną. Misją naszej firmy jest stworzenie polskiej silnej regionalnej sieć supermarketów zapewniając naszym Klientom szeroki wybór produktów sprawdzonej jakości i dobrej cenie oraz miłą i profesjonalną obsługę.

Sprzedawca działu mięsno-wędliniarskiego

Opis stanowiska

Sieć polskich sklepów spożywczych TOPAZ działająca od 25 lat, wypracowała wysoki standard placówek handlowych, atrakcyjną ofertę i silną pozycję na regionalnym rynku. TOPAZ to obecnie ponad sto placówek (sklepów własnych i franczyzowych) w czterech województwach wschodniej, a także centralnej Polski. Nasza marka stale się rozwija i chociaż najważniejszym trzonem działalności TOPAZ są sklepy spożywcze, rozwijamy również własne stacje benzynowe, punkty gastronomiczne TOP DRIVE, browar restauracyjny BROFAKTURA, galerie handlowe, inwestycje deweloperskie. Dysponujemy również Zakładem Rozbioru Drobiu oraz ciastkarnią NATALIA I SZYMON.

Misją naszej firmy zapewnienie wygody codziennych zakupów z myślą o naszych Klientach i Ich potrzebach.

Aktualnie do swojego sklepu Topaz w Sokołowie Podlaskim - ul. Kolejowa 8B - poszukujemy pracowników na stanowisko – SPRZEDAWCA DZIAŁU MIĘSNO-WĘDLINIARSKIEGO

Twoje główne zadania:
• zapewnienie profesjonalnej obsługi Klientów zgodnie ze standardami firmy,
• dbałość o właściwą ekspozycję towarów na dziale świeżym - mięso, wędliny, sery itp. i monitorowanie terminów przydatności do spożycia,
• aktywna sprzedaż produktów,
• dbałość o porządek i czystość na stanowisku pracy

Wymagania

Oczekujemy od Ciebie:
• komunikatywności oraz umiejętności budowania pozytywnych relacji z Klientami

• umiejętności skutecznej współpracy w zespole,

• dyspozycyjności i zaangażowania w rzetelne realizowanie przydzielonych zadań,
• aktualnych badania do celów sanitarno-epidemiologicznych (lub gotowości ich sprawnego uzupełnienia)

Oferujemy

Oferujemy Ci:
• umowę o pracę i wynagrodzenie zawsze na czas

• dodatki premiowo-stażowe dla pracowników, m.in. kartę premiową, premię frekwencyjną,   talony na święta

• premie sprzedażowe dla Pracowników działu mięsno-wędliniarskiego

• prywatną opiekę medyczną dla Pracowników i ich rodzin

• ubezpieczenie na życie

• stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie z realną możliwością rozwoju zawodowego i awansu