Branża

  • Gastronomia

Lokalizacje

  • Polańczyk
    (38-610)

Praca na stanowisku Manager restauracji

Polańczyk

, GRH Polska

Manager restauracji
Polańczyk

Opis stanowiska

Do Hotelu w jednym z najbardziej malowniczych miejsc Bieszczad, nad samym Jeziorem Solińskim poszukujemy:

                                               Managera restauracji

Miejsce pracy: Polańczyk

  • Sprawowanie nadzoru nad pracą restauracji
  • Efektywne zarządzanie zespołem i delegowanie zadań pracownikom
  • Dbanie o bieżące zaopatrzenie restauracji
  • Przygotowywanie menu wraz z dostosowaniem do potrzeb rynku
  • Nadzór organizacyjny nad odbywającymi się w restauracji imprezami i wydarzeniami
  • Nadzór nad zachowaniem najwyższych standardów obsługi Gości restauracji

Wymagania

Jesteś idealnym kandydatem, jeśli:

  • Posiadasz doświadczenie na stanowisku kierowniczym w branży gastronomicznej
  • Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu personelem oraz budowaniu dobrych relacji zarówno z Pracownikami jak i Gośćmi
  • Jesteś komunikatywny oraz masz wysoką kulturę osobistą
  • Znasz dobrze zagadnienia gastronomiczne, w tym: rozliczenia, kalkulacje (food cost)
  • Jesteś osobą innowacyjną zarówno w sprawach kulinarnych jak i biznesowych

Oferujemy

  •          Umowę o pracę
  •          Stabilne warunki zatrudnienia oraz miejsce pracy
  •          Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
  •          Ciekawą i pełną wyzwań pracę
  •          Samodzielne stanowisko pozwalające na dużą swobodę w działaniu