Branża

  • Logistyka / Spedycja / Magazynowanie

Oczekiwane wykształcenie

  • Magister

Lokalizacje

  • Gdynia
    (80-801)

Praca na stanowisku Spedytor drogowy międzynarodowy

Spedytor drogowy międzynarodowy
Gdynia

Opis stanowiska

  • Przyjmowanie i sprawna realizacja zleceń spedycyjnych
  • Planowanie usług transportowych na obszarze międzynarodowym
  • Negocjowanie stawek i ustalanie warunków transportu z przewoźnikami i klientami
  • Utrzymywanie i rozwój relacji z klientami i przewoźnikami
  • Rozliczanie usług transportowych
  • Prowadzenie dokumentacji transportowej i koordynowanie przepływu komunikacji

Wymagania

Poszukujemy kandydatów, którzy:

  • Posiadają doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – co najmniej 2 lata
  • Powiadają doświadczenie w negocjowaniu warunków wykonywania zleceń z przewoźnikami i klientami
  • Wiedzą jak planować przewozy i ustalać warunki transportu
  • Dbają o przygotowanie kompleksowej dokumentacji spedycyjnej
  • Dbają o wysoką jakość usług transportowych oferowanych klientów
  • W stopniu komunikatywnym posługują się językiem angielskim

Oferujemy

  • Ambitne zadania
  • Podejmowanie decyzji
  • Planowanie własnej pracy
  • Lokalizacja – biuro w centrum Gdyni
  • Elastyczny czas pracy
  • Fantastyczna atmosfera
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Rozwój zawodowy
  • Młody, dynamiczny zespół