Branża

  • Produkcja

Oczekiwane wykształcenie

  • Gimnazjalne

Lokalizacje

  • Gliwice
    (44-100)

Praca na stanowisku Pracownik produkcji

Pracownik produkcji
Gliwice

Opis stanowiska

Agencja Pracy Interim M.Jaworska & M.Raczak Sp.J. (certyfikat nr 6622) dla swojego Klienta w Gliwicach poszukuje pracownika produkcji.

Zakres obowiązków:

- pomoc przy wytwarzaniu produktów zgodnych obowiązującymi instrukcjami zakładowymi

- kontrola wizualna komponentów

- konfekcjonowanie towaru

- prace porządkowe na stanowisku pracy

Wymagania

- książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych (sanepidowska)

- sumienność i terminowość w wykonywaniu powierzonych działań

- przestrzeganie instrukcji i zasad BHP

- mile widziane doświadczenie w pracach produkcyjnych

- motywacja do pracy

- umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie (możliwość docelowo przejścia na umowę o pracę)

- pracę od poniedziałku do piątku na jedną zmianę (06:00-14:00) lub dwie zmiany 6:00-14:00 i 14:00-22:00

- stawkę godzinową 18,00 pln brutto/h

- dobre warunki pracy i dbałość o bezpieczeństwo pracowników

- terminowe wypłaty wynagrodzenia

- praca w rejonie centrum handlowego Europa Centralna w Gliwicach