Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Poznań (Poznań-Grunwald)
    (60-242)

Praca na stanowisku Operator maszyn termoformujących

Poznań (Poznań-Grunwald)

, Sima Consulting

Operator maszyn termoformujących

Opis stanowiska

Opis oferty

W związku z rozwojem firmy naszego Klienta, międzynarodowego Lidera w produkcji opakowań z tworzyw sztucznych, aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków
  • Obsługa maszyn do termoformowania
  • Czynności związane z utrzymaniem maszyny w ruchu i minimalizacja poziomu awaryjności
  • Nadzór nad wyrobem w trakcie jego produkcji
  • Zapewnienie płynności produkcji zaplanowanych prac w oparciu o stosowaną dokumentację
  • Przestrzeganie norm jakościowych

Wymagania

Poszukiwane kompetencje

  • Wykształcenie zawodowe techniczne (preferowane mechaniczne)
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Gotowość do pracy w ruchu czterobrygadowym
  • Mile widziana znajomość maszyn do termoformingu typu: Gabler, Lllig Kiefel itp.

Oferujemy

Oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, premia roczna, program oszczędnościowy, dofinansowanie do sportu)